PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9765}

Starsza pani znika

The Lady Vanishes
7,4 10 271
ocen
7,4 10 1 10271
7,9 12
ocen krytyków
Starsza pani znika
powrót do forum filmu Starsza pani znika

przyznam, ze to pierwszy film Hitchocka jaki oglądałem. i zdziwił mnie taki nagłu przeskok ze sceny w pociągu prosto prawie że do ambasady. W pociągu widać, że jedzie kilka osób, które są na trzymane na muszce przez spiskowca i wtedy kobieta tylko do niego mówi, że ma tylko jeden nabój, a ich jest troje i zdziwiło mnie poprostu, że nie było żadnego rozwinięcia tego wątku.. jak się wydostali, co się stało z tylko kolesiem, który miał pistolet... itp.

ocenił(a) film na 10
dlugi_dzony

Już pewnie nie potrzebujesz odpowiedzi, ale musiałeś oglądać jakąś uciętą wersję

ocenił(a) film na 7
sunlit

Na tvp kultura też puścili wersję bez rozwinięcia tej sceny. Była dłuższa wersja filmu?

ocenił(a) film na 10
SWJar

Zwracam honor, myślałam, że twoja wersja dosłownie robiła przeskok od sceny trzymania na muszce do stacji (a była jeszcze zmiana zwrotnicy przez "zakonnicę". I rzeczywiście masz rację, nie wyjaśnili co się stało z tym złym mającym wciąż jeden nabój, jakoś mi ten przeskok umknął ;)

ocenił(a) film na 8
sunlit

W Sabotaż http://www.filmweb.pl/film/Sabota%C5%BC-1942-9315 jeszcze gorzej druga część filmu ciągle jakieś niewyjaśnione wątki. Tu tylko jeden w zasadzie mało istotny bo skoro miał tylko jeden nabój...

ocenił(a) film na 7
sunlit

fakt... ale można to wyjasnić tak że wyglądało jakoby chwilę później już przekroczyli granicę i musiałby zabić 3 osoby w wagonie bez sensu przedostać sie do maszynistów i tam zabić dwóch, poza tym babci tam nie było..może po prostu wiec uciekł...nie było po co ich zabijać. Inna sprawa jest taka ze po przestawieniu pociągu mogli żądać wydania samej babci - no ale jakoś film musiał sie toczyć.

ocenił(a) film na 8
dlugi_dzony

W wersji na FlixClassic ten wątek też jest niezakończony.

ocenił(a) film na 7
dlugi_dzony

Dokładnie. Cała ta strzelanina i zakończenie bardzo słabe. Dałem 7/10 tylko dlatego, że to stary film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones